środa, 14 grudnia 2016

Podaruję Ci odrobinę zimy.... - inspiracja dla BloomCraft

 Coraz bliżej Święta... powysyłaliście już kartki? Ja część tak, część jeszcze się tworzy. Uwielbiam zwyczaj wysyłania kartek. Ma w sobie coś magicznego, dla mnie jest to też pewien symbol dzieciństwa. U mnie w domu zawsze się wysyłało. Swoje dzieci też staram się uczyć tego by wysyłać na różne okazje życzenia. Niestety w pisaniu życzeń jestem kiepska, ale uważam, że nawet proste dwa słowa ale ręcznie napisane znaczą więcej niż nawet najwymyślniejsze ale wysłane smsem.

Dziś na blogu BloomCraft jest mój dzień z inspiracją. W ramach niej stworzyłam kartkę kopertową z wysuwanym bilecikiem. Jej główna ozdoba to wycinankowy zimowy pejzaż. Białe choinki, oszronione dachy, skrzący się śnieg... każdej zimy do tego tęsknię. Oprócz życzeń chciałam też komuś podarować właśnie część takiego mojego marzenia, pewną historię.
Kartka sama w sobie jest bardzo prosta, robiona wg tutka Gosi ze ScrapButiku. Pobielona dodatkowo gesso, ozdobiona wycinankami i brokatem. Co z tego, że na dworze jest ponuro i deszczowo ... u mnie jest mroźnie i zimowo.
11 komentarzy:

 1. Piękna karteczka, ciekawa forma :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna kartka, świetny pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna zimowa, skrząca się karteczka 😀

  OdpowiedzUsuń
 5. O! A ja pierwszy raz widzę kartkę w takiej formie! Piękna, na pewno miło ją dostać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo :) Bardzo fajna ta forma, spróbuj, mi się spodobała . Jakby co w tekście jest link do filmiku :)

   Usuń


Za pozostawione miłe słowo dziękuję :)