wtorek, 10 stycznia 2017

Zimowy moodboard - wyzwanie w BloomCraft

 Jak tam zima u Was? Ja w ostatnim poście życzyłam nam wszystkim śniegu i jakże się zdziwiłam jak parę godzin później zaczęło sypać. Pozostając w klimacie zimowym zapraszam Was do wspólnej zabawy na blogu BloomCraft. Ruszyło tam nowe wyzwanie - z pięknym zimowym moodboardem:

http://bloomcraft.pl/2017/01/09/wyzwanie-4-moodboard-zimowy/
Prawda, że fantastyczny? Od razu zrobiło się mroźniej i zapachniało kakao. Ja jako inspirację stworzyłam tag. W pięknych błękitach, lekko oszroniony gesso i pochalapany białym splashem. Ale to kakao tak mi narobiło apetytu, że na tagu umieściłam Spuchlinkę, w błękitnej bluzie i kubkiem parującego kakao w rękach.
Zajrzyjcie na pozostałe inspiracje i bawcie się z nami!
10 komentarzy:

 1. Cudownie wygląda, idealnie wpasowuje się w wyzwanie. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Moodboard bardzo inspirujący! Prześlicznego taga zrobiłaś, mimo, że użyłaś zimowych kolorów, to jednak, dzięki Spuchlince, całość jest taka ciepła, przyjemna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Moodboard jest śliczny, to prawda. A Spuchlinki uwielbiam, one są takie optymistyczne, a ta jeszcze dodatkowo kusi takim słodkim kakao :) A może pobawisz się z nami i weźmiesz udział w wyzwaniu? :)

   Usuń
  2. Coś mi po głowie chodzi, więc może uda mi się dołączyć :)

   Usuń
  3. Będę Cię wypatrywać :)

   Usuń
 3. Fajnie kolorujesz :) Klimatyczny moodboard, aż mnie kusi, żeby coś stworzyć, ale obawiam się, że nie znajdę na to czasu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Moim kolorowankom jeszcze trochę brak, ale przede wszystkim czasu na ćwiczenie. A w wyzwaniu weź udział. Bardzo jestem ciekawa co byś stworzyła pięknego :)

   Usuń


Za pozostawione miłe słowo dziękuję :)