poniedziałek, 20 lutego 2017

Klasyka Dla Smyka - lutowe rozdanie książek

Kochani! Pamiętacie blogową akcję Klasyka Dla Smyka, o której Wam TU pisałam? Akcja ma na celu rozwinąć miłość do czytania wśród podopiecznych Domów Dziecka. Plan jest prosty: zbieramy książki i przekazujemy je Domu Dziecka. Jakiemu? Wylosowanemu spośród propozycji, które zostawicie w komentarzach. 

 Całość akcji jest pomysłem Dagmary z bloga socjopatka.pl i Radka z osinskipoludzku.blogspot.com. Więcej można się dowiedzieć na facebookowym wydarzeniu - Klasyka Dla Smyka. Tam też możecie poznać bliżej osoby, które zaangażowały się by wspomóc całe przedsięwzięcie.
 Z dniem dzisiejszym rusza cała akcja. Dzięki fantastycznym ludziom udało się zebrać mnóstwo książek, które ucieszą na pewno niejednego dzieciaka. Zobaczcie ile cudownych książek jest do rozdysponowania (pod każdym zdjęciem jest parę słów o osobach, które się przyczyniły do zebrania tych książek):

 Książki od Karolina Mos z bloga www.naszebabelkowo.pl.

Książki ze zbiórki zorganizowanej przez Magdalena Erbel na facebookowej grupie "Przeczytaj i Podaj dalej": https://www.facebook.com/groups/1186904907995677/?fref=ts Magdę znajdziecie na blogu www.savethemagicmoments.plKsiążki od anonimowego sponsora, którego pozyskała Katarzyna Berska z bloga www.yellowpear.pl. 
Pozycje od Asia Maja z bloga www.mynaswoim.pl


 Książki od różnych darczyńców, wśród nich Magdalena Jurczyk, Mariusz Grubiński, Agnieszka Banasik z Bocian drogę zgubił , Kamila A. Paszelke z Psychomologia, Zafascynowana życiem,Anna Chomiak z Nieidealnaanna i Radek z osinskipoludzku.

Książki od wydawnictwa Publicat S.A. Grupa Wydawnicza, które pozyskała Małgorzata Śmiechowicz z bloga www.matczynefanaberie.pl

Strasznie dużo tych książek i wspaniałe pozycje prawda? Tyle tego się uzbierało, że kilka Domów Dziecka zostanie obdarowanych. Znacie takie miejsca, które możemy uszczęśliwić? Może w Waszych miejscowościach takie są. Podajcie w komentarzu koniecznie, może to właśnie one zostaną wylosowane. Namiary zbieramy do 27.02.2017. Wyniki losowania zostaną opublikowane 28.02.2017 na blogach organizatorów.


Kochani, a może macie ochotę dołączyć do akcji? Jako ambasadorzy, darczyńcy, a może znacie wydawnictwa lub firmy, które chciałyby wspomóc akcję? Zapraszam do wydarzenia, tam się wszystkiego dowiecie - o TU :)8 komentarzy:

 1. Super!

  Mam nadzieję, że będzie sporo zgłoszeń, bo aż 8 Domów Dziecka zostanie obdarowanych! :)

  Dziękuję, że jesteś z nami! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że mogę być z Wami :)

   Usuń
 2. Super, że udało nam się zebrać tak wiele ciekawych książek :)
  Dzieciaki będą przeszczęśliwe :)
  Pozdrawiam
  Yellow Pear

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Oj tak, ja jestem pod wrażeniem, że tylu ludzi potrafi pokazać, że ma dobre serducha.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dzięki!. A może znasz jakiś Dom Dziecka, któremu można sprezentować te książki?

   Usuń


Za pozostawione miłe słowo dziękuję :)