niedziela, 2 kwietnia 2017

CALendarz - marzec


Kolejny miesiąc za nami. Ależ ten czas szybko pędzi. Ja ledwo się obejrzę i kolejne dni za mną. Wy też tak macie?
Uzupełnianie CALendarza mocno mi pokazuje, jak szybko mijają dni. Zanim się obejrzę to kolejny rysunek i kolejny. Czasem kończy się tak, że uzupełniam kilka za jednym zamachem. 
Sam CALendarz to świetna zabawa i niesamowite pole dla kreatywności. W tej zabawie bierze udział kilka dziewczyn i każda z nas prowadzi swój inaczej, z innym pomysłem. Zapraszam na blog UHK Gallery, gdzie można się ze wszystkimi zapoznać:
http://uhkgallery-inspiracje.blogspot.com/search/label/CALendarz
Ja swój dalej rysuję, z różnym efektem nieraz. Nie zawsze daję radę narysować to co bym chciała, rozmiar karteczki (cal x cal) też nie ułatwia. Ale to nieważne, ważna jest świetna zabawa :) 


10 komentarzy:

 1. Ale piękny:) i masz rację - czas pędzi jak szalony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rysuneczki mówią dużo :) ja też uzupełniam czasem po kilka dni :) no właśnie, trzeba już zapisać kwietniowe wydarzenia. O - i to jest fajne, że każda z nas po swojemu cal-uje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usiadłam dziś do komputera...i uświadomiłam sobie, że to już 4.04...i już kolejne kwadraciki się układają w jakąś kolejną historię :)

   Usuń
 3. Jak mi się bardzo podoba ten Twój porządek w calineczkach, i takie śliczne zagospodarowanie strony tym kalendarzem u góry - i rysuneczki proste, przejrzyste, i tyle treści niosące :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No właśnie, ten czas zwariował ostatnio. Pędzi nie wiadomo gdzie. Nie nadążysz za im. A twój calendarz jest taki przejrzysty, schludny. No i kolorowy 😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) a kolorki są fajne... wystarczy w pochmurny dzień otworzyć calendarz i od razu jest weselej :)

   Usuń
 5. Uwielbiam te Twoje rysunki :) Oj tak, czas ucieka, a im człowiek starszy, tym szybciej leci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* ciii... przecież my ciągle młode jesteśmy :p

   Usuń


Za pozostawione miłe słowo dziękuję :)