poniedziałek, 13 maja 2019

Wpis do TN i kartki - inspiracja dla Studio FortyWitam Was kochani! Dziś chciałabym Wam pokazać przede wszystkim powyższy wpis do travelersa. Traveler's notebook czyli "po naszemu" notes podróżnika leżał u mnie już długo na półce. Leżał i... się go trochę bałam. Bo jak ugryźć coś co nie jest kartką? W ramach inspiracji do majowego wyzwania Studio Forty stwierdziłam, że dość! Trzeba wziąć się za to i... stworzyłam. Oczywiście bez zdjęcia bo ja i zdjęcia to się nie lubimy. Za to zamieściłam tam piękny wiersz M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej "Magnolia":

Na li­ściu leży kwiat
drze­mią­cy,
żół­ta­wo­bia­ły jak sło­nio­wa kość.
Słod­ki, że aż nu­dzi.
Przed­miot pach­ną­cy -
zło­śli­wie ta­jem­ni­czy świat -
dziw­ny gość
wśród nas, lu­dzi.

Tak mi się cichutko marzą kolejne wpisy z ciekawymi wierszami. Może powolutku zapełnię ten notes?

W ramach inspiracji dla Studio Forty przygotowałam również dwie kartki. Pierwsza z nich jest pastelowa i kwiatowa:


Kwiaty a'la róże do tej kartki namalowałam sama. Idealnie pasują do papierów Studio Forty. W moim wpisie na blogu S40 możecie pobrać je jako grafikę. Mam nadzieję, że się przydadzą?

A o to i druga kartka. Ta jest dla odmiany w zupełnie innym stylu, z dużą ilością czarnego koloru. Chciałam, żeby była prosta i nowoczesna. Wyszło mi?
2 komentarze:

  1. No brawo! Wreszcie travellers! Czekam na więcej! Wiesz, ze wpisy z wierszami lub cytatami też są piękne? A kartka? Druga oczywìście :) :)
    Gratuluję!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny ten wpis, taki słoneczny :)
    Kartki śliczne, szczególnie ta pierwsza wpadła mi w oko.

    OdpowiedzUsuń


Za pozostawione miłe słowo dziękuję :)