środa, 4 stycznia 2017

Kalendarz pełen energii - inspiracja dla BloomCraftPierwszy post w Nowym Roku! Nowe plany, marzenia.... Ciekawe co ten rok przyniesie. Póki co pokażę Wam kalendarz jaki sobie stworzyłam. Jest to też moja najnowsza inspiracja na blogu BloomCraft.
Chciałam żeby ten kalendarz był taki "mój", pełen życia i pozytywnej energii. Postawiłam na kolor turkusowy, który bardzo lubię oraz papiery BloomCraft z kolekcji Szkolne historie. Uwielbiam te kleksy, są energetyczne i optymistyczne. Dodałam też fragmenty miętowego papieru z kolekcji Oczarowanie. A całości dopełnił napis, który chciałabym żeby mi przyświecał przez ten rok, a nawet dłużej.

Ozdobiłam też oczywiście środek. I znów postawiłam na papiery z kleksami. Prawda, że fajnie się prezentują?


  Jako, że u mnie kalendarz to nie tylko same informacje zapisane w rubryczkach, ale też często zbiór luźnych notatek to postanowiłam dodać małe udogodnienia. Na przedniej okładce od wewnątrz dokleiłam pasek, pod który mogę wsunąć jakieś kartki, żeby nie wypadły. Tylnią zaś wzbogaciłam o kopertę, do której będę mogła wsunąć jakieś drobiazgi czy paragony, np. za zakupy w sklepach scrapowych.


Zapraszam Was też do sklepu BloomCraft, gdzie aktualnie trwa promocja:

http://bloomcraft.pl/10 komentarzy:


Za pozostawione miłe słowo dziękuję :)